Domy w Cenie Mieszkania to innowacyjny projekt stworzony z pasji do budownictwa, który  powstał we współpracy z wieloma inżynierami i architektami, z myślą o stworzeniu jedynej na rynku, kompleksowej usługi bazującej na założeniu, że można zoptymalizować koszty budynku, tak by inwestycja wraz z działką i przyłączami nie przekroczyła ceny mieszkania.

Zaangażowaliśmy

Ponad 20 inżynierów

5 architektów i designerów

6 specjalistycznych firm

Poznaj nas i naszych partnerów

Investyka Sp. z o.o.

Twórca

INVESTYKA (twórca domów w cenie mieszkania) to profesjonalna działalność ,której głównym zadaniem jest wsparcie Inwestora  w procesie realizacji inwestycji budowlanej, celów biznesowych, planów jak i zadań wewnętrznych. Oferujemy bardzo szeroki i kompleksowy zakres usług managerskich oraz projektowanie, nadzoru, prowadzenia inwestycji.

Jako specjaliści w branży dysponujemy wieloma sposobami obniżenia kosztów inwestycji i wciąż poszukujemy kolejnych, tanich technologii budowlanych. Dokonujemy analizy budżetu w celu zaproponowania najkorzystniejszych rozwiązań oraz wyeliminowania niepotrzebnych wydatków. Dysponujemy także własnymi systemami konstrukcji prefabrykowanych, które korzystnie wpływają na kosztorys całej inwestycji. Jeżeli chcesz tanio i bez zbędnych kosztów budować, zapraszamy do kontaktu! Możemy zaproponować optymalizację kosztów budowy zarówno w fazie projektowania, jak i w momencie rozpoczęcia inwestycji.

W zakresie usług prowadzenie inwestycji budowlanych od A do Z: wspieramy Klientów na etapie projektowania, uzyskiwania pozwolenia na budowę, wyboru materiałów oraz podczas samej budowy. W każdej fazie jesteśmy w stanie zaproponować obniżenie kosztów inwestycji i przedstawić zamienne, tańsze rozwiązania. Umożliwiamy współpracę z naszymi project managerami oraz interim managerami na zasadzie jednorazowego zlecenia lub stałego kontraktu – wybór zależy od Klienta i jego potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Adres

Siedziba ul. Mikołaja Kopernika 7 lok. 44
07-410 Ostrołęka
Drugie biuro
ul. Andrzeja Samulowskiego 5
11-400 Kętrzyn

Kontakt

biuro@investyka.pl

Strona www

investyka.pl

Modei Sztuka&Design

Architektura

Firma MODEI zajmuje się szeroko rozumianym Designem i Sztuką.
Jesteśmy artystami i projektantami.
Tworzymy specjalistyczne i niepowtarzalne projekty dla Firm oraz Klientów Indywidualnych.
Naszą Misją jest organizowanie Przestrzeni za pomocą Wyobraźni.

Łączymy cztery branże projektowe :
1. Architektura Wnętrz i Projekty Elewacji Budynków
2. Design : projekty Form Użytkowych , Wzornictwo Przemysłowe, Projektowanie Graficzne
3. Sztuka : Grafika Artystyczna, Fotografia Artystyczna, Rzeźba, Malarstwo, Instalacje Artystyczne,Dzieła Sztuki tworzone przez artystów, Dzieła Sztuki na zamówienie
4. Reklama Wizualno-Dźwiękowa i Branding Firmowy.

Prowadzimy współpracę z Klientem od Projektu do Realizacji ukierunkowując się na Success Final.
Posiadamy doświadczone ekipy remontowo-budowlane i własne ekipy rzemieślnicze realizujące najbardziej wymagające i zaawansowane technologicznie Projekty.
Stawiamy na Nowe Technologie, Jakość , Niepowtarzalność, Piękno i Kreatywną Użyteczność tworzonego Produktu.
Współpracujemy również z naukowcami.

Adres

ul. Wł. Trylińskiego 14 lok 10
10-683 Olsztyn

Kontakt

design@modei.pl

Strona www

modei.pl

garaze-tynkowane.pl

Garaże i wiaty

Dostawca innowacyjnych garaży stalowych otynkowanych. Budynki zachwycają swoim ponadczasowym designem i prostą bryłą. Mimo nośnej konstrukcji stalowej z zewnątrz garaże wyglądają jak tego typu tradycyjne obiekty murowane otynkowane. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom projektowym i prostemu wzornictwu garaże-tynkowane pasują do zróżnicowanego architektonicznie budownictwa mieszkaniowego a wielką zaletą jest również szeroki zakres możliwości zmian i adaptacji (bogata oferta wymiarów, różnorodność bram garażowych czy też kolorystyki dachu i elewacji). Budynek jest prefabrykowany a jego montaż trwa jeden lub dwa dni robocze (w zależności od wielkości konstrukcji) .

Firma NOMAT D.NOCH M. MATLA spółka cywilna od 2012 roku wykonała ponad kilkaset różnych tego typu konstrukcji i jest ona wyłącznym wykonawcą na terenie polski północnej.

Adres

Parkowa 20
86-300 Grudziąc

Kontakt

kontakt@garaze-tynkowane.pl