Dzisiaj mamy dla was coś nowego. Coś nad czym pracujemy już od kilku miesięcy. Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju megamocny dom modułowy Primavera L i Primavera XL.

 

Spytacie co w nim takiego wyjątkowego?

– dom składa się dwóch lub czterech samonośnych prefabrykatów o konstrukcji żelbetowej z wodoszczelnego betonu C 35/45 (ze względu na wysoką wytrzymałość stosuje się go nawet do konstrukcji mostowych) .

– dom w całości wykonujemy na naszym zakładzie w Kętrzynie. Montujemy na budowie w 2 dni.

– a teraz HIT. Dom ma już płytę fundamentową żelbetową również z betonu wodoszczelnego C 35/45. Zatem nie musisz martwić się ,żeby przygotować fundamenty  przed naszym wejściem na budowę. Nie musisz robić stóp lub ław fundamentowych. Bardzo często widzieliśmy jak konkurencja sprzedaje swoje domy, a Inwestor z opóźnieniem dowiaduje się, że oferta nie ma fundamentów i musi je wcześniej przygotować. U nas NIE MA UKRYTYCH KOSZTÓW

– a teraz drugi HIT 😊 dom możesz rozbudować o kolejne piętro lub parterowo o dodatkowe moduły. I tak z domku do 35m2 zabudowy możesz zrobić DOM W CENIE MISZKANIA 61 m2 o super układzie pomieszczeń (salon/kuchnia/jadalnia + sypialnia + 2 x pokój + łazienka + duży taras, na który można wyjść z każdego pokoju).

– no i trzeci HIT 😊 Dom w wersji letniskowej może zarabiać dla Ciebie (patrz tabela leasingu).

 

Jak to możliwe? Jak to wygląda w praktyce, że dom może zarabiać na Ciebie? Kupujesz dom w wersji mniejszej (Primavera L 35m2)  z myślą o wynajmie jako letniskowy. Dodatkowo możesz go nawet wziąć w leasing i to leasing operacyjny jak np. sprzęt lub samochód. Jeśli posiadasz działkę w atrakcyjnej lokalizacji to z samego tylko wynajmu spłacisz dom w np. 5 lat i jeszcze na tym zarobisz.

I teraz masz dwa wyjścia: albo wynajmujesz i zarabiasz dalej, albo dokupujesz dwa kolejne moduły i masz 61m2. Jak wynajmujesz i zarabiasz dalej toś przepadł 😉 😉 😉 Jak chcesz to dorabiasz dach tradycyjny i masz parterowy z poddaszem po podłogach 120m2 (konstrukcja żelbetowa przeniesie nawet dwa kolejne piętra). Ale powiedzmy, że chciałbyś coś bardziej nowoczesnego . To kupujesz 1 moduł i 3 połówki i masz dom w stylu ,,nowoczesnej stodoły’’ (Primavera).

CZEGOŚ TAKIEGO NIE MA NA RYNKU. TYLKO NASZ DOM DOPASOWUJE SIĘ DO UŻYTKOWNIKA. TYLKO NASZ MOŻNA ROZBUDOWYWAC PARTEROWO I O PIĘTRA NIE NISZCZĄC TEGO CO JUŻ JEST.

– cena wersji od której startujesz to 71300 zł netto.

Cena Domu w Cenie Mieszkania parterowy 61m2 to 172000 zł brutto. Dlaczego dom w cenie mieszkania?.

Nasze wyliczenia w skrócie:  172000 zł (dom) + 55000 zł brutto (cena działki pod Kętrzynem jaką ostatnio kupiliśmy do pokazowego domu) + 16000 zł brutto (przyłącza i przydomowa oczyszczalnia ścieków) + 20000 (ogrodzenie , podjazd, dojście) = 263 000 zł brutto. Cena mieszkania w Kętrzynie 61 m2 = 61m2 * 4300 zł = 262 300 zł brutto. Jak chcesz to o wszystko zadbamy łącznie z przyłączami i zagospodarowaniem terenu.

– pozostałe zalety na zdjęciach.

Tak wiemy, że koronawirus usadzi gospodarkę i nam wszystkim obniży loty i możliwe, że obniży ceny mieszkań, ale czy nie fajniej byłoby spędzać zakaz wychodzenia z domu w domu a nie w bloku? 😊

Poza tym przewidujemy, że te wszystkie zakazy i kryzys kiedyś się skończy, a turystyka w naszym regionie ,,wystrzeli’’. My już jesteśmy gotowi, a Wy? 😉